• 11.12.2023
          • Nasi uczniowie wzięli udział w konkursie pt. „Jakie znasz zawody rzemieślnicze?”zorganizowanym przez Cech Rzemiosł Różnych Międzychodzko-Drezdeneckich w Międzychodzie.Wyróżnienia odebrali: Marcelina Ratajczak, Milena Wylegała Przedszkole Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy Międzychód oraz Jakub Ćwiertnia z klasy 2B.Nagrody za udział otrzymali Natalia Grefling i Wiktor Konieczny z klasy 2BGratulujemy

• Kiermasz świąteczny

• 08.12.2023
          • Klasy lI-III uczestniczą w Ogólnopolskim Programie Krainy Edukacji - Eko Kraina. W ramach zadania grudniowego stworzyliśmy szkolny kiermasz  „Świąteczne Zero Waste”. Byliśmy również na stoisku podczas jarmarku w niedzielę na międzychodzkim rynku.

Ozdoby bożonarodzeniowe wykonały dzieci z grupy Puchatki wspólnie z rodzicami podczas warsztatów w przedszkolu, które później  przekazały na kiermasz charytatywny zero waste organizowany przez Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Międzychodzie. Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli naszą piękną inicjatywę.

Autor programu: Karolina Biniszewska - Szczerbakowska Koordynator: Patrycja Kramer, Wychowawcy: Anna Pospieszała, Sandra Adamczak, Agnieszka Heinke

• Świąteczne opowieści w bibliotece

• 08.12.2023
          • W dniu dzisiejszym wybraliśmy się do Biblioteka Publiczna w Międzychodzie. Dzieci z zainteresowaniem słuchały opowiadania o Świętym Mikołaju, wykonały bransoletki dla siebie i bliskich, a także uczestniczyły w sesji mikołajkowej. Dziękujemy za zaproszenie.

• Apel Samorządu Uczniowskiego

• 07.12.2023
          • Dziś odbył się apel samorządu. Podsumowaliśmy konkursy: Mistrz Tabliczki Mnożenia, Logo zachęcające do rzucenia palenia i Kalendarz Adwentowy. Nagrodziliśmy również klasy za udział w akcji  " Zgrana klasa".

• Świąteczna zgrana klasa
          • Quiz świąteczny

• 06.12.2023
          • Ach Mikołajki,  Mikołajki, co za dzień. Bawiliśmy się świetnie na quizie mikołajkowym zorganizowanym przez Samorząd Uczniowski i p. Magdę. Atrakcji było, że hohohohoho.

• Mikołajkowe zabawy

• 06.12.2023
          • Mikołajkowe szaleństwo trwa. Odwiedziły nas dzieci i  nauczycielki ze Szkoła Podstawowa nr 2 w Międzychodzie, które obdarowały naszych uczniów klockami lego. Dziękujemy bardzo wszystkim, którzy podzielili się klockami. Nasze dzieci, tańczące w zespole Flamaster zaprosiły naszych gości- Mikołajów do wspólnego tańca.

• Mikołajkowe mamy

• 06.12.2023
          • Mikołajkowe mamy odwiedziły nasze dzieci. Rozdały słodkości i sprawiły mnóstwo, mnóstwo radości. Dziękujemy!