• 30.11.2022
          • Dziś Samorząd Uczniowski zorganizował dyskotekę andrzejkową. Były tańce, wróżby, losy. Wszyscy świetnie się bawili.

• Andrzejki na sportowo z klubem MMA Devil

• 30.11.2022
          • Andrzejki na sportowo. Odwiedzili nas członkowie klubu MMA Devil Międzychód - trener Przemysław Knioch oraz zawodnicy Wanessa Jambor i Bartosz Czapiewski, którzy zaprezentowali swoje umiejętności i zachęcali do aktywności sportowej. Uczniowie pod ogromnym wrażeniem, a najwięcej emocji dostarczyły pokazowe "walki" p. Ani, p. Moniki i p. Agnieszki.

Filmiki

• 27.11.2022
          • 25 listopada 2022 r. Dzień Pluszowego Misia. Już po raz drugi Fundacja Eisenhowera sprawiła naszym dzieciom miłą niespodziankę w postaci pluszaków.  Dzięki temu ten dzień był przepełniony radością. Dziękujemy prezesowi Robertowi za obecność i wspólne świętowanie a wolontariuszom za zaangażowanie w przebieg akcji  prowadzonej przez fundację. Przesyłamy pozdrowienia. Życzymy dobrej energii. Do zobaczenia

• Pasowanie na ucznia i przedszkolaka

• 25.11.2022
          • Dnia 25 listopada 2022r. odbyło się uroczyste Pasowanie na przedszkolaka oraz Pasowanie na ucznia Specjalnego Ośrodka Szkolno Wychowawczego w Międzychodzie🎓

Premierowy film z dzisiejszej uroczystości Pasowania na przedszkolaka oraz Pasowania na ucznia Specjalnego Ośrodka Szkolno Wychowawczego w Międzychodzie🎓Polonez g-moll Fryderyka Chopina w aranżacji Krainy Muzyki oraz wykonaniu najmłodszych wychowanków Ośrodka.

Drugi fragment występu małych artystów podczas uroczystości Pasowania na przedszkolaka oraz Pasowania na ucznia Specjalnego Ośrodka Szkolno Wychowawczego w Międzychodzie. Zabawa Sigumą zaczerpnięta z Programu Krainy Muzyki przy utworze Ireny Santor  Prząśniczka.

Podczas uroczystości pasowania  dzieciaki dostały pluszaki z Fundacji Eisenhowera! Dziękujemy

Trzeci fragment części artystycznej Pasowania na przedszkolaka oraz Pasowania na ucznia Specjalnego Ośrodka Szkolno Wychowawczego w Międzychodzie. Wychowankowie zaprezentowali utwór Niewidzialna plastelina przy akompaniamencie Pani Natalii.

Uroczyste pasowanie

• Medalistka Kasia

• 18.11.2022
          • Nasza Kaśka jest najlepsza.... wystartowała i medale zgarnęła: Brąz - pływanie kraulem 25 m, złoto - grzbiet 25 m 🏊‍♀️🏊‍♂️🏊‍♀️🏊‍♂️🏊‍♀️🏊‍♂️🎖🏆🏅🥇🥉👏👏👏

• Pani Jesień

• 17.11.2022
          • Zachęcamy do udziału w konkursie. Prace można wykonywać w klasach lub indywidualnie w domu. Wysyłajcie prace do p.Sylwii.S U

• Światowy Dzień Rzucania Palenia

• 17.11.2022
          • Światowy Dzień Rzucania Palenia obchodzony jest w Polsce co roku, w trzeci czwartek listopada, od 1991 roku. Pomysł akcji zrodził się w Stanach Zjednoczonych. Dziennikarz Lynn Smith zaapelował do czytelników swojej gazety, aby przez jeden dzień nie palili papierosów. Efekt był niespodziewany, bo aż 150 tysięcy osób podjęło próbę ograniczenia się w paleniu papierosów przez jedną dobę. W tym roku Światowy Dzień Rzucania Palenia przypada na 17 listopada. W związku z tym uczniowie przygotowali plakaty zachęcające do rzucenia palenia. Mamy nadzieję, że przemówią one do palaczy.

• Kraina Zmysłów

• 16.11.2022
          • Sensoryczna zabawa zmysły udoskonala. Asy z trzeciej klasy uczestniczą w ogólnopolskim programie Kraina Zmysłów. Wrzesień poświęcony był tematyce związanej z sensorycznym kącikiem w klasie, październik to zajęcia z poznaniem jesiennych owoców w sadzie - jabłek. W listopadzie bawiliśmy się darami jesieni. Układaliśmy sekwencje, zbiory, porównywaliśmy kształty, faktury, ciężary kasztanów, szyszek, żołędzi, orzechów, tworzyliśmy jesienne drzewo i dekoracje. Fajna zabawa w krainie zmysłów.