• 29.12.2022
          • Dziękujemy Fundacji Eisenhowera za podarowane materiały plastyczne dla przedszkola, zespołów rewalidacyjnych oraz szkoły podstawowej. Umożliwi to wszechstronny rozwój naszych wychowanków: pozwoli na rozwój kreatywności, uprzyjemni zajęcia terapii ręki i arteterapii. Wszystko staje się piękniejsze, gdy nabiera barw. Nasi uczniowie w piękny sposób potrafią to wyrazić.

• 23.12.2022
          • Uczniowie, nauczyciele i dyrekcja SOSZW dziękują za pomoc w zorganizowaniu wyjazdu w góry. Maciej Kaczor MAKAN-TRANS.

• Świąteczna ścianka

• 22.12.2022
          • Klasa 4 C bardzo dziękuje pani Karinie - mamie Bartka za cudowny prezent dla klasy. Ostatni dzień przed przerwą świąteczną minął nam, na wspólnym tworzeniu świątecznego obrusu. Wyciszyło to nas, sprawiło dużo radości i wprawiło w świąteczny nastrój.

• Spotkanie z Mikołajem w hotelu Neptun

• 22.12.2022
          • Dzisiaj dzieci z SOSzW zostały ugoszczone przez naszych sąsiadów Neptun Międzychód. Przy ognisku, Św. Mikołaj zaśpiewał z nami kolędy i rozdał prezenty. Na koniec dostaliśmy przepyszne kakao. Dziękujemy bardzo.

• Wigilia 2022

• 21.12.2022
          • 21 grudnia 2022 roku w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym  odbyło się uroczyste spotkanie wigilijne z wychowankami, pracownikami szkoły i zaproszonymi gośćmi, w którym udział wziął Starosta Rafał Litke, panie z Poradni Psychologiczno Pedagogicznej, Fundacja Eisenhowera, Rada Rodziców w osobie p. Anny Miśkowskiej. Przygotowane przez uczniów przedstawienie oraz wspólne śpiewanie kolęd wprowadziły uczestników spotkania w świąteczny nastrój.  Podczas jasełek zaprezentował swoje tańce zespół Flamaster. Największą atrakcją było przybycie Mikołaja.  Gwiazdor i pomocnik  Elf rozdali upominki wszystkim dzieciom.  Dziękujemy p. Kasi, p. Agnieszce, p. Alicji, p. Dagmarze, p. Maciejowi, p. Ani, p. Monice, p. Bożence oraz wszystkim dzieciom, które przygotowały piękne przedstawienie jasełkowe. Dziękujemy p. Magdzie i p. Asi za przygotowanie spotkania wigilijnego i poczęstunku a Radzie Rodziców za zaangażowanie.

Dziękujemy gościom za obecność.

• 21.12.2022
          • Każdy gest, nawet najdrobniejszy zmienia świat, czyjś świat. Klasa 6/7 E składa wielkie podziękowanie za wsparcie rzeczowe i finansowe firmie Mini Max Sofa i Państwu Hyziakom oraz Państwu Monice Surowiec i Bartłomiejowi Kudlińskiemu i Pani Lidii Popielskiej.

• Kalendarzowa Zima