• Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023

• 23.06.2023
          • Dzisiaj na uroczystym zakończeniu roku szkolnego 2022/2023 pożegnaliśmy absolwentów najstarszych klas. Były podziękowania nagrody i łzy wzruszenia. Podziękowaliśmy również naszym rodzicom.

Drodzy uczniowie. Po dziesięciu miesiącach wytężonej nauki nadszedł czas zasłużonego odpoczynku – czas wakacji. Pragniemy wszystkim życzyć, aby zbliżające się wakacje były czasem odpoczynku, radości i beztroski. Bawcie się wspaniale. Głęboko wierzymy, że niebawem wszyscy znów się spotkamy – przepełnieni wspaniałym humorem, wypoczęci i pełni sił, by przez kolejny rok szkolny zdobywać nową wiedzę. Wspaniałej zabawy i samych radosnych chwil!

• Wkrótce wakacje

• 22.06.2023
          • Wszystkim życzymy radosnych, beztroskich, ale przede wszystkim bezpiecznych wakacji. Niech ten letni czas będzie pełen niezapomnianych wrażeń, bajkowych przygód i samych słonecznych dni!

• Klasa I, II, III w Fabryce Radości

• 21.06.2023
          • W dniu dzisiejszym klasa I, II, III C miała okazję bawić się w "Fabryce Radości" zorganizowanej przez ŚDS Międzychód  w parku, nad jeziorem miejskim. Dzieci skorzystały z wielu atrakcji i wróciły do szkoły w doskonałych nastrojach.

• Absolwenci

• 21.06.2023
          • Dzisiaj słodkim poczęstunkiem absolwenci podziękowali Dyrekcji Nauczycielom i Pracownikom Ośrodka i wspominali miłe lata szkolne.

• Koło języka angielskiego

• 21.06.2023
          • Dziś odbyło się ostatnie w tym roku szkolnym spotkanie koła języka angielskiego. Podsumowaliśmy pracę i poczyniliśmy pewne plany na przyszły rok! Ukoronowaniem pracy były dyplomy. Dziękuję uczestnikom za zaangażowanie! 😃
          • W Kraine Zmysłów 3 B