• 05.12.2023
          • Jutro Mikołajki, alu już dzisiaj serdecznie dziękujemy firmie Victaulic Company  z Drezdenka za obdarowanie naszych uczniów materiałami do zajęć plastyczno- sensorycznych.  Dziękujemy

• Świąteczne przygotowania

• 05.12.2023
          • Nasze kochane mamy przygotowały jak co roku piękną instalację świąteczną.  Jesteśmy pod wrażeniem ogromu pracy. Dziękujemy za świąteczny nastrój.

• Magia świąt

• 04.12.2023
          • Magia świąt przed nami, w oczekiwaniu na Świętego Mikołaja uczniowie klasy 7/8 F pomagali w ozdobieniu wejścia naszej szkoły. Życzymy wszystkim dzieciom naszego Ośrodka udanych Mikołajek.

• Kalendarz adwentowy

• 04.12.2023
          • Kalendarz adwentowy ma wyjątkową historię i może wprowadzić magiczny nastrój przed świętami. Jego początki sięgają podobno 1851 roku. Już wtedy każdego dnia grudnia wieszano w domach obrazek dotyczący świąt. Pierwsze drukowane kalendarze adwentowe pojawiły się w Hamburgu w 1902r. Aby umilić przedświąteczny czas naszym uczniom zorganizowaliśmy konkurs. Dzieci przygotowały przepiękne kalendarze adwentowe. Zobaczcie sami. Dziś komisja wytypowała najlepsze prace- wyniki w czwartek na apelu SU.

• Występy artystyczne w Seelow

• 30.11.2023
          • Nasi uczniowie byli dziś w Seelow w Niemczech na występach artystycznych. Przedstawienia przygotowali uczniowie zaprzyjaźnionej szkoły specjalnej z Worin. My również zaprezentowaliśmy  krótki występ i zaśpiewaliśmy niemieckie kolędy. Gosia, Ela, Kasia, Maks, Cyprian, Mateusz i Sebastian spisali się na medal! Otrzymali ogromne brawa od licznej publiczności. Ogromną radość sprawiło uczniom spotkanie z kolegami z Niemiec, którzy brali udział we wrześniowym projekcie. Z pewnością spotkamy się ponownie.