• Wigilia szkolna

• 21.12.2023
          • Jak co roku, to magiczny czas. Nasi najlepsi na świecie artyści przygotowani przez najlepszą ekipę. Organizatorzy jak zwykle stanęli na wysokości zadania. Odwiedził nas oczywiście Mikołaj z Elfem, Śnieżynką i Reniferem, którzy rozdali prezenty.

• Świątecznie w bibliotece pedagogicznej

• 21.12.2023
          • Dzisiaj klasy I-III odwiedziły bibliotekę pedagogiczną. Towarzyszyła nam świąteczna atmosfera. Dzieci słuchały opowieści "Miś i świąteczna choinka" B.T. Piątkowskich, wykonały  pracę plastyczną metodą origami, która nie tylko bawi, ale i uczy.  Częstowaliśmy się piernikami i herbatą. Dziękujemy za zaproszenie i czas spędzony przy nastrojowej muzyce. Życzymy Zdrowych i Spokojnych Świąt.

• Życzenia świąteczne

• 20.12.2023
          • Zbliżające się święta to czas składania życzeń. Nie zapomnieliśmy o naszych sponsorach Biegu Integracyjnego, których odwiedziliśmy z życzeniami  i świątecznymi niespodziankami: firmie  Marbo, PKO,  Victaulic Company, Balco Poland, Gmina Międzychód,  Neptun Międzychód  i Powiat Międzychodzki. Życzymy sukcesów w życiu zawodowym.  Dziękujem za otwarte serce, życzliwość, bezinteresowną pomoc i finansowe wsparcie działań na rzecz  naszych dzieci. Życzymy zdrowych i pogodnych świąt Bożego Narodzenia.

• Sukces Sebastiana Piotrkowskiego

• 20.12.2023
          • Podczas Międzynarodowego Pucharu Polski w Rymanowie nasz uczeń- mistrz Sebastian Piotrowski reprezentował oczywiście swój klub, Wilki Międzychód, ale i nas, naszą szkołę. Oczywiście zdobył medale:🥈- ręka lewa -  srebro w kategorii do 80 kg DISABLED 🥈- ręka prawa- srebro w kategorii do 80 kg DISABLED GRATULUJEMY!!!!!!!!

• Piernikowe wypieki

• 18.12.2023
          • Czas przygotowań świątecznych idzie pełną parą. Przedszkolaki i starsi uczniowie przygotowywali na zajęciach pierniki.