• Kalendarz i czas

• Poniedziałek29.04.2024

• 26.03.2024
        • Szanowni Państwo, Bal charytatywny, który odbył się 10 lutego 2024 roku w Karczmie Kuzniak Młyn, był nie tylko wyjątkowym wydarzeniem, ale także niesamowitą okazją do wspólnego działania i pomocy innym. Cele, które postawiliśmy sobie na ten bal, były bardzo szczytne - zebranie funduszy na remont świetlicy, która jest ważnym miejscem spotkań dla naszych dzieci.

• Wielkanocne spotkanie z piosenką

• 26.03.2024
        • W oczekiwaniu na Święta Wielkanocne uczniowie naszej szkoły wystąpili w przedstawieniu pt.: "Co to jest Wielkanoc?" . Po części artystycznej odbył się słodki poczęstunek.

• Wiosenne kanapki

• 26.03.2024
        • W marcu uczniowie brali udział w konkursie kulinarnym "Zdrowe wiosenne kanapki". Przygotowali wiele ciekawych propozycji na zdrowe śniadanko lub kolację: kanapki z hummusem i warzywami oraz ze szparagami, z pastą jajeczną, z pasta z awokado, z masłem orzechowym i owocami, z twarogiem, z jajkiem i z szynką. Kanapki były pięknie podane. Wszystko zdrowe i pyszne!

• Dzień gofra

• 25.03.2024
        • W ramach integracji szkół odwiedziliśmy klasę 2d ze Szkoly Podstawowej nr 2. Wspólnie świętowaliśmy Dzień Gofra, który przypada 25 marca. Mieliśmy przyjemność spróbować gofrów przygotowanych przez rodziców uczniów klasy 2d. Wszyscy otrzymali serca z masy solnej, które własnoręcznie pomalowali. Dziękujemy za miło spędzony dzień i wspólny spacer.

• Prawdziwym nauczycielem jest ten, który budzi swobodne myślenie i rozwija poczucie własnej odpowiedzialności.
      • Jan Amos Komenský
      • Wiedza jest jedyną rzeczą, która wzbogaca, a której nikt nie może nikomu odebrać.
      • Ignacy Paderewski
      • Dziecko chce być dobre. Jeśli nie umie - naucz. Jeśli nie wie - wytłumacz. Jeśli nie może - pomóż
      • Janusz Korczak

Dziękujemy naszym partnerom za współpracę