• Kalendarz i czas

• Poniedziałek29.04.2024
        • Lego

• 09.02.2024
        • Dnia 9 lutego odbył się kolejny etap zabaw z klockami LEGO. Zarówno przedszkolaki jak i starsze dzieci świetnie się bawiły. Dziękujemy wszystkim za przybycie i pomoc.Życzymy fantastycznej zabawy z klockami w ferie!!!

Do zobaczenia!

• Tłusty Czwartek

• 08.02.2024
        • Dziś odbył się apel Samorządu Uczniowskiego. Wręczono dyplomy za konkurs kulinarny " Amory w kuchni" oraz omówiono zasady bezpieczeństwa podczas ferii zimowych. Na koniec spotkania uczniowie otrzymali słodki poczęstunek.

• Walentynkowy deser

• 07.02.2024
        • Oto pyszności, jakie uczniowie przygotowali w ramach walentynkowego konkursu kulinarnego "Amory w kuchni". Wszystko pięknie wyglądało i smakowało:

2. Bananowy deser walentynkowy z bitą śmietaną i czekoladą
          3. Babeczki z sercem
          4. Zakochane serca z ciasta francuskiego
          5. Deser zakocha
        • Akademia Pana Kleksa w kinie

• 07.02.2024
        • Dziś nasi uczniowie wybrali się do kina w Międzyrzeczu na film "Akademia Pana Kleksa". Dzieci poznały Adę Niezgódkę, która trafiła do magicznej szkoły w świecie bajek, wyobraźni i kreatywności. Uczniowie wrócili zachwyceni z seansu.

• Prawdziwym nauczycielem jest ten, który budzi swobodne myślenie i rozwija poczucie własnej odpowiedzialności.
      • Jan Amos Komenský
      • Wiedza jest jedyną rzeczą, która wzbogaca, a której nikt nie może nikomu odebrać.
      • Ignacy Paderewski
      • Dziecko chce być dobre. Jeśli nie umie - naucz. Jeśli nie wie - wytłumacz. Jeśli nie może - pomóż
      • Janusz Korczak

Dziękujemy naszym partnerom za współpracę