• Kalendarz i czas

• Poniedziałek29.04.2024
        • Dzień Lego

• 26.01.2024
        • W ramach "Dnia Lego" najstarsze dzieci brały dzisiaj udział w warsztatach z "Robotyki i programowania". Uczestnicy doskonale poradzili sobie z budową i programowaniem "łazika" wykorzystując swoje umiejętności oraz wirtualne instrukcje składania. Dzisiejsze spotkanie to zarówno edukacja jak i dobra zabawa w gronie rówieśników. Chciałam serdecznie podziękować Panu Patrykowi za przyjęcie zaproszenia i przeprowadzone warsztaty, które bardzo zainteresowały dzieci i rozbudziły ich wyobraźnię oraz kompetencje cyfrowe. Mam nadzieję, że będzie jeszcze okazja spotkać się na kolejnych ciekawych warsztatach. Dziękuję wszystkim zaangażowanym nauczycielom za pomoc.

• 20.01.2024
        • "Prosto z chmurek, tam na niebie, sypie śnieżek Babciu dziś dla Ciebie ❄️Już zasypał drogi całe. Spójrz za okno, już podwórko zasypane. Tam, tam, tam. Do dla Ciebie Dziadku dzisiaj śnieżek spadł ❄️Tam, tam, tam. Już od śniegu skrzy się cały świat."🎶🎶

Klasy 1-3 Wychowawcy: Agnieszka, Patrycja, Ania Dziękujemy AdiFeed za pomoc w organizacji uroczystości.

• Prawdziwym nauczycielem jest ten, który budzi swobodne myślenie i rozwija poczucie własnej odpowiedzialności.
      • Jan Amos Komenský
      • Wiedza jest jedyną rzeczą, która wzbogaca, a której nikt nie może nikomu odebrać.
      • Ignacy Paderewski
      • Dziecko chce być dobre. Jeśli nie umie - naucz. Jeśli nie wie - wytłumacz. Jeśli nie może - pomóż
      • Janusz Korczak

Dziękujemy naszym partnerom za współpracę