• Kalendarz i czas

• Poniedziałek29.04.2024
        • Konkurs z języka niemieckiego

• 23.04.2024
        • W ramach konkursu wiedzy o krajach niemieckojęzycznych uczniowie przygotowali plakaty z informacjami o atrakcyjnych zabytkach,które znajdują się w Austrii, Niemczech lub Szwajcarii. Wszystkie prace są bardzo interesujące!Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na najbliższym apelu samorządu uczniowskiego.

• 22.04.2024
        • Dzień Ziemi tego roku obchodzimy pod haslem "Planeta kontra plastik". Uczniowie przygotowali kreatywne prace z użyciem odpadów. Dzisiaj obejrzeli filmiki edukacyjne, rozwiązywali krzyżówki, wykreślanki wyrazowe a najmłodsi otrzymali kolorowanki tematyczne.

• Kreatywne warsztaty

• 18.04.2024
        • Dzisiaj odbyły się warsztaty kreatywne ozdabiania techniką decoupagem z udziałem zaproszonych seniorek z UTW oraz klasy 2BPP. Tworzyliśmy kompozycje i ozdoby na sercach z tektury i plastrach drewna, jako niespodziankę na zbliżające się święto. Poczęstunek w formie kawy i herbaty oraz ciasteczek umilał wszystkim pracę i czas. Nie zabrakło też pamiątkowego zdjęcia na koniec spotkania.

• Alpaki

• 17.04.2024
        • Dziś byliśmy w Alpakana Farm na warsztatach z alpakami. Uczniowie przygotowali pyszną sałatkę dla tych przesłodkich zwierząt, by móc je później nią nakarmić. Dzieci samodzielnie wyklejały także alpakę z wełny i skorzystały ze spaceru z alpakami. Uczniowie stwierdzili,że wycieczka była super. Alpakoterapia wspomaga rozwój osób z niepełnosprawnością oraz poprawia samopoczucie, dlatego gorąco zachęcamy do udziału w zajęciach z tymi przesympatycznymi zwierzętami.

• Prawdziwym nauczycielem jest ten, który budzi swobodne myślenie i rozwija poczucie własnej odpowiedzialności.
      • Jan Amos Komenský
      • Wiedza jest jedyną rzeczą, która wzbogaca, a której nikt nie może nikomu odebrać.
      • Ignacy Paderewski
      • Dziecko chce być dobre. Jeśli nie umie - naucz. Jeśli nie wie - wytłumacz. Jeśli nie może - pomóż
      • Janusz Korczak

Dziękujemy naszym partnerom za współpracę