Nie zabrakło emocji, uśmiechu i współpracy podczas naszego „spacerobiegu”. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za obecność oraz wspólnie spędzony czas.
W tym roku biegli z nami: starosta pan Rafał Litke, burmistrz pan Krzysztof Sobkowski, przewodniczący Rady Gminy pan Dariusz Nowak, przedstawiciele Policji, Starostwa Powiatowego, Urzędu Miasta i Gminy, OPS w Międzychodzie, PCPR, PPP, pracownicy naszego sponsora – firmy Balco, przedstawiciele banku PKO, Sądu Rejonowego w Szamotułach, klubu MMA DEVIL, a także reprezentanci SP nr 1 i SP nr 2 w Międzychodzie, SP w Kwilczu, SP w Kamionnie, ŚDS w Międzychodzie, Przedszkola nr 3, Przedszkola nr 4, Żłobka i Przedszkola MIŚ, Przedszkola z Oddziałami Integracyjnymi nr 2, Zespołu Szkół Technicznych w Międzychodzie, Zespołu Szkół nr 2 w Międzychodzie, Placówki Opiekuńczo‑Wychowawczej „Nasz Dom” w Chrzypsku Wielkim, pan Krzysztof Wróblewski oraz nasi uczniowie wraz z rodzinami – około 480 osób.
Dziękujemy Wam wszystkim za udział i wsparcie. Bieganie daje moc!
Szczególne podziękowania kierujemy do naszych sponsorów: firmy Victaulic z Drezdenka, Balco z Łowynia, Marbo z Międzychodu, Hotelu Neptun, Gminy Międzychód, Starostwa Powiatowego oraz wszystkich anonimowych darczyńców wspierających Stowarzyszenie Zabiegani Zintegrowani. Bez Was realizacja tego wydarzenia nie byłaby możliwa.
Serdeczne podziękowania składamy również paniom wicedyrektor: pani S. Lewandowskiej oraz pani D. Wiśniewskiej za wsparcie i zaangażowanie w organizację wydarzenia.
Ogromne brawa dla pana Macieja, Piotra, pani Joli, Bruna i innych „aniołków”!
Mamy nadzieję, że zobaczymy się ponownie za rok!