Dziś odbyły się pełne energii Mikołajkowe Zawody Sportowe, podczas których nasi uczniowie zmagali się z konkurencjami o zimowo-świątecznym charakterze. Było mnóstwo zabawy, śmiechu, zdrowej rywalizacji i przede wszystkim świetnej współpracy!
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i dobrą energię, a nauczycielom za przygotowanie fantastycznych konkurencji.
Serdeczne podziękowania kierujemy także do Zespół Szkół Technicznych w Międzychodzie za udostępnienie sali sportowej – bez Was nie byłoby tak udanego wydarzenia!
Do zobaczenia na kolejnych świątecznych aktywnościach!