W naszym ośrodku odbył się wyjątkowy apel wielkanocny.
Było piękne przedstawienie, dużo uśmiechu i wspólnego świętowania.
I było… mnóstwo radości, życzliwości i wzruszeń.
I było… wspólne spędzanie czasu, które buduje naszą wyjątkową społeczność.
No i oczywiście – był pyszny żurek!
W szczególności dziękujemy pani Basi Wyszyńskiej, Piekarnia Cukiernia Gursz, Piekarnia Cikiernia Ziomek, Sklep Mięsno- Wędliniarski Zyguła, Patryk Błachowiak Sklep Wędliniarski Międzychód, Piotrowi Sobkowskiemu i Kamilowi Hercykiwi za wsparcie i okazane serce.
Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i stworzenie tak ciepłej, świątecznej atmosfery!