• Wielkanocny konkurs z języka niemieckiego

• 27.03.2024
          • Dziś odbył się konkurs z języka niemieckiego w formie gier i zabaw językowych. Uczniowie doskonalili słownictwo związane ze Świętami Wielkanocnymi. Zadania polegały między innymi na dopasowaniu podpisów do przedmiotów, liczeniu pisanek i samodzielnie przygotowanych zajączków. Uczniowie grali "w butelkę" oraz nazywali obrazki opisane przez kolegów. Podczas zajęć wykorzystano materiały dydaktyczne  przygotowane przez p. Sylwię, w tym z wykorzystaniem sztucznej inteligencji.Frohe OSTERN! Wesołych Świąt Wielkanocnych!

• 26.03.2024
          • Szanowni Państwo,   Bal charytatywny, który odbył się 10 lutego 2024 roku w Karczmie Kuzniak Młyn, był nie tylko wyjątkowym wydarzeniem, ale także niesamowitą okazją do wspólnego działania i pomocy innym. Cele, które postawiliśmy sobie na ten bal, były bardzo szczytne - zebranie funduszy na remont świetlicy, która jest ważnym miejscem spotkań dla naszych dzieci.

Rozpocznę od naszego utalentowanego DJ-a, DJ Dobras, który przygrywał nam do białego rana. Jego energetyczna muzyka sprawiła, że wszyscy byliśmy na parkiecie i świetnie się bawiliśmy do białego rana.Dziękuję za tworzenie tak wspaniałej atmosfery.

Następnie, pragnę wyrazić ogromną wdzięczność dla wszystkich darczyńców, którzy hojnie przekazali swoje darowizny na rzecz naszego celu. Wasza hojność i otwarte serca są naprawdę wzruszające. Dzięki waszej hojności udało nam się zebrać znaczną sumę, która przybliżyła nas do wyznaczonego celu  remontu świetlicy. Dziękujemy za wasze wsparcie i wiarę w naszą inicjatywę.

Chciałabym również podziękować Radzie Rodziców, która była główną siłą napędową organizacji tego balu. Pani Ratajczak, pani Linkiewicz, pani Białuska, pani Kadziszewska i pani Gąsiorowska - Wasze poświęcenie, czas i wysiłek w zbieraniu fantów i szukaniu sponsorów były nieocenione. Dziękuję za Waszą determinację i zaangażowanie.❤️❤️❤️

Nie mogę zapomnieć o rodzicach pani Joanny Koźlickiej wraz z mężem oraz pani Lidi Sochackiej, którzy wsparli nas w różny sposób. Wasza obecność i wsparcie były niezastąpione. Dziękujemy, że stanęliście u naszego boku i pomogliście nam osiągnąć nasz cel.❤️😘

Chciałabym także podziękować Monice Molik, która jest dla mnie prawdziwym aniołem i wzorem do naśladowania z empatią ludzka. Twoje złote serce nigdy nie odmówiło mi pomocy, nawet jeśli prosiłam o nią wiele razy. Dziękuję za Twoją życzliwość i dobroć, które są nieocenione.😘❤️

Nie mogę zapomnieć o naszych niesamowitych nauczycielkach pani Kasi Wittchen wraz z mężem i pani Dagmarze Nowak. Dziękuję Wam za wiarę w organizację tej imprezy pomimo przeciwnościom losu. Wasza determinacja i zaangażowanie były nieocenione.Nigdy tego nie zapomnę 😘❤️

Niezwykłe podziękowania kieruję również do wszystkich darczyńców, którzy hojnie przekazali swoje darowizny. Wasza hojność i otwarte serca są niezwykle wzruszające.Bez Was nie bylibyśmy w stanie osiągnąć naszego celu.Dzięki Wam udało się zebrać znaczną sumę, która pomoże w remoncie świetlicy i stworzy lepsze warunki dla naszych dzieci.Ale najważniejsze podziękowania należą się WSZYSTKIM którzy zaszczycili nas swoją obecnością i bawili się z nami do białego rana. Wasza obecność sprawiła, że bal był jeszcze bardziej wyjątkowy i pełen radości. Dziękuję, że byliście częścią tego niezapomnianego wydarzenia.

Nasza wspólna praca i zaangażowanie pokazały, że kiedy działamy razem, możemy zdziałać naprawdę wielkie rzeczy. Dzięki Balowi charytatywnemu udało nam się nie tylko zebrać fundusze na remont świetlicy ale także zjednoczyć siły i pokazać że w grupie siła.💪👏🫶

Z całego serca dziękujemy i do zobaczenia za rok🫶Rada Rodziców ❤️

Z wyrazami szacunku przewodnicząca Rady Rodziców Anna Miskowska-Starega