• Wielkanocny konkurs z języka niemieckiego

• 27.03.2024
          • Dziś odbył się konkurs z języka niemieckiego w formie gier i zabaw językowych. Uczniowie doskonalili słownictwo związane ze Świętami Wielkanocnymi. Zadania polegały między innymi na dopasowaniu podpisów do przedmiotów, liczeniu pisanek i samodzielnie przygotowanych zajączków. Uczniowie grali "w butelkę" oraz nazywali obrazki opisane przez kolegów. Podczas zajęć wykorzystano materiały dydaktyczne  przygotowane przez p. Sylwię, w tym z wykorzystaniem sztucznej inteligencji.Frohe OSTERN! Wesołych Świąt Wielkanocnych!

• 26.03.2024
          • Szanowni Państwo,   Bal charytatywny, który odbył się 10 lutego 2024 roku w Karczmie Kuzniak Młyn, był nie tylko wyjątkowym wydarzeniem, ale także niesamowitą okazją do wspólnego działania i pomocy innym. Cele, które postawiliśmy sobie na ten bal, były bardzo szczytne - zebranie funduszy na remont świetlicy, która jest ważnym miejscem spotkań dla naszych dzieci.

Rozpocznę od naszego utalentowanego DJ-a, DJ Dobras, który przygrywał nam do białego rana. Jego energetyczna muzyka sprawiła, że wszyscy byliśmy na parkiecie i świetnie się bawiliśmy do białego rana.Dziękuję za tworzenie tak wspaniałej atmosfery.

Następnie, pragnę wyrazić ogromną wdzięczność dla wszystkich darczyńców, którzy hojnie przekazali swoje darowizny na rzecz naszego celu. Wasza hojność i otwarte serca są naprawdę wzruszające. Dzięki waszej hojności udało nam się zebrać znaczną sumę, która przybliżyła nas do wyznaczonego celu  remontu świetlicy. Dziękujemy za wasze wsparcie i wiarę w naszą inicjatywę.

Chciałabym również podziękować Radzie Rodziców, która była główną siłą napędową organizacji tego balu. Pani Ratajczak, pani Linkiewicz, pani Białuska, pani Kadziszewska i pani Gąsiorowska - Wasze poświęcenie, czas i wysiłek w zbieraniu fantów i szukaniu sponsorów były nieocenione. Dziękuję za Waszą determinację i zaangażowanie.❤️❤️❤️

Nie mogę zapomnieć o rodzicach pani Joanny Koźlickiej wraz z mężem oraz pani Lidi Sochackiej, którzy wsparli nas w różny sposób. Wasza obecność i wsparcie były niezastąpione. Dziękujemy, że stanęliście u naszego boku i pomogliście nam osiągnąć nasz cel.❤️😘

Chciałabym także podziękować Monice Molik, która jest dla mnie prawdziwym aniołem i wzorem do naśladowania z empatią ludzka. Twoje złote serce nigdy nie odmówiło mi pomocy, nawet jeśli prosiłam o nią wiele razy. Dziękuję za Twoją życzliwość i dobroć, które są nieocenione.😘❤️

Nie mogę zapomnieć o naszych niesamowitych nauczycielkach pani Kasi Wittchen wraz z mężem i pani Dagmarze Nowak. Dziękuję Wam za wiarę w organizację tej imprezy pomimo przeciwnościom losu. Wasza determinacja i zaangażowanie były nieocenione.Nigdy tego nie zapomnę 😘❤️

Niezwykłe podziękowania kieruję również do wszystkich darczyńców, którzy hojnie przekazali swoje darowizny. Wasza hojność i otwarte serca są niezwykle wzruszające.Bez Was nie bylibyśmy w stanie osiągnąć naszego celu.Dzięki Wam udało się zebrać znaczną sumę, która pomoże w remoncie świetlicy i stworzy lepsze warunki dla naszych dzieci.Ale najważniejsze podziękowania należą się WSZYSTKIM którzy zaszczycili nas swoją obecnością i bawili się z nami do białego rana. Wasza obecność sprawiła, że bal był jeszcze bardziej wyjątkowy i pełen radości. Dziękuję, że byliście częścią tego niezapomnianego wydarzenia.

Nasza wspólna praca i zaangażowanie pokazały, że kiedy działamy razem, możemy zdziałać naprawdę wielkie rzeczy. Dzięki Balowi charytatywnemu udało nam się nie tylko zebrać fundusze na remont świetlicy ale także zjednoczyć siły i pokazać że w grupie siła.💪👏🫶

Z całego serca dziękujemy i do zobaczenia za rok🫶Rada Rodziców ❤️

Z wyrazami szacunku przewodnicząca Rady Rodziców Anna Miskowska-Starega

• Wielkanocne spotkanie z piosenką

• 26.03.2024
          • W oczekiwaniu na Święta Wielkanocne uczniowie naszej szkoły wystąpili w przedstawieniu pt.: "Co to jest Wielkanoc?" . Po części artystycznej odbył się słodki poczęstunek.

• Wiosenne kanapki

• 26.03.2024
          • W marcu uczniowie brali udział w konkursie kulinarnym "Zdrowe wiosenne kanapki". Przygotowali wiele ciekawych propozycji na zdrowe śniadanko lub kolację: kanapki z hummusem i warzywami oraz ze szparagami,  z pastą jajeczną, z pasta z awokado, z masłem orzechowym i owocami, z twarogiem, z jajkiem i z szynką. Kanapki były pięknie podane. Wszystko zdrowe i pyszne!

• Dzień gofra

• 25.03.2024
          • W ramach integracji szkół odwiedziliśmy klasę 2d ze Szkoly Podstawowej nr 2. Wspólnie świętowaliśmy Dzień Gofra, który przypada 25 marca. Mieliśmy przyjemność spróbować gofrów przygotowanych przez rodziców uczniów klasy 2d. Wszyscy otrzymali serca z masy solnej, które własnoręcznie pomalowali. Dziękujemy za miło spędzony dzień i wspólny spacer.

• Powitanie wiosny

• 21.03.2024
          • Dzień wiosny. Mamy nadzieję,  że pani zima zniknęła do grudnia. Mimo deszczu bawiliśmy się bardzo dobrze. Najlepsze były oczywiście kiełbaski z ogniska.admin