• 08.02.2024
          • Dziś odbył się apel Samorządu Uczniowskiego. Wręczono dyplomy za konkurs kulinarny " Amory w kuchni" oraz omówiono zasady bezpieczeństwa podczas ferii zimowych. Na koniec spotkania uczniowie otrzymali słodki poczęstunek.

• Walentynkowy deser

• 07.02.2024
          • Oto pyszności, jakie uczniowie przygotowali w ramach walentynkowego konkursu kulinarnego "Amory w kuchni". Wszystko pięknie wyglądało i smakowało:

2. Bananowy deser walentynkowy z bitą śmietaną i czekoladą
            3. Babeczki z sercem
            4. Zakochane serca z ciasta francuskiego
            5. Deser zakochanych
            6. Gofry z malinami i serduszkami czekoladowymi
            7. Gofry z sercem
            8. Ciasto francuskie z sercem
            9. Czerwone naleśniki walentynkowe z truskawkami
            10. Sernik na zimno z galaretką
            11. Francuskie serduszka z musem jabłkowym
            12. Walentynkowe galaretki

Amory zagościły nie tylko w kuchni, lecz w całej szkole. Udanych Walentynek!

• Akademia Pana Kleksa w kinie

• 07.02.2024
          • Dziś nasi uczniowie wybrali się do kina w Międzyrzeczu na film "Akademia Pana Kleksa". Dzieci poznały Adę Niezgódkę, która trafiła do magicznej szkoły w świecie bajek, wyobraźni i kreatywności. Uczniowie wrócili zachwyceni z seansu.

• Dzień Lego

• 26.01.2024
          • W ramach "Dnia Lego" najstarsze dzieci brały dzisiaj udział w warsztatach z "Robotyki i programowania". Uczestnicy doskonale poradzili sobie z budową i programowaniem "łazika" wykorzystując swoje umiejętności oraz wirtualne instrukcje składania. Dzisiejsze spotkanie to zarówno edukacja jak i dobra zabawa w gronie rówieśników. Chciałam serdecznie podziękować Panu Patrykowi za przyjęcie zaproszenia i przeprowadzone warsztaty, które bardzo zainteresowały dzieci i rozbudziły ich wyobraźnię oraz kompetencje cyfrowe. Mam nadzieję, że będzie jeszcze okazja spotkać się na kolejnych ciekawych warsztatach. Dziękuję wszystkim zaangażowanym nauczycielom za pomoc.

• 20.01.2024
          • "Prosto z chmurek, tam na niebie, sypie śnieżek Babciu dziś dla Ciebie ❄️Już zasypał drogi całe. Spójrz za okno, już podwórko zasypane. Tam, tam, tam. Do dla Ciebie Dziadku dzisiaj śnieżek spadł ❄️Tam, tam, tam. Już od śniegu skrzy się cały świat."🎶🎶

Klasy 1-3 Wychowawcy: Agnieszka, Patrycja, Ania Dziękujemy AdiFeed za pomoc w organizacji uroczystości.

• IX Noworoczne Spotkanie Muzyczno - Teatralne

• 18.01.2024
          • Dzisiaj w naszym Ośrodku odbyło się IX Noworoczne Spotkanie Muzyczno - Teatralne,  na które jak zawsze przybyło dużo gości. Emeryci  z klubu seniora Wrzos i UTW.  Światełka ze SP nr 2 z piękną prezentacją muzyczną,  jak również studio tańca Stif z różnymi stylami tańca współczesnego. Nasza młodzież zaprezentowała przedstawienie  bożonarodzeniowe pt. Klucz do wigilii połączone z prezentacjami tanecznymi  zespołu Flamaster. W przerwach między prezentacjami zaproszeni goście częstowali się kawą, herbatą oraz piernikami i  wypiekami naszych mam. Pod koniec przyjaciele z ŚDS porwali wszystkich uczestników do tańca integracyjnego. Pamiątkowe zdjęcie i upominki zakończyły tegoroczne spotkanie.