O Ośrodku
Samorząd Uczniowski
Skład Samorządu Uczniowskiego:
-
przewodnicząca Małgorzata Rusin
-
zastępca Małgorzata Amszaruk, Mikołaj Kłaczyński
-
pomocnik Oliwia Gawrych
-
pomocnik Elżbieta Szmytke
-
pomocnik Kamila Szczepańska
Opiekunami Samorządu Uczniowskiego są;
pani Magdalena Duszyńska
pani Agnieszka Krzyżańska Stańko
-
Plan Pracy Samorządu Uczniowskiego
- Plan Pracy SU na rok szkolny 2025/2026Plan pracy Samorząd Uczniowskiego do pobrania
Najnowsze
Aktualności
Zakończenie roku szkolnego najstarszych klas
- 25.06.2026
Dzisiaj w naszej szkole odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego dla najstarszych klas szkoły podstawowej, szkoły branżowej oraz szkoły przysposabiającej do pracy. To był niezwykły moment, pełen emocji, podsumowań i wspomnień.
Uroczystość rozpoczęła się od pięknego poloneza, który wprowadził wszystkich w podniosłą i odświętną atmosferę. Uczniowie zaprezentowali się wspaniale, wzbudzając dumę wśród nauczycieli, rodziców i zaproszonych gości.
- Zakończenie roku szkolnego najstarszych klas: Czytaj więcej
Uroczyste zakończenie roku szkolnego
- 25.06.2026
- Uroczyste zakończenie roku szkolnego : Czytaj więcej
Podziękowanie
- 23.06.2026
Serdecznie dziękujemy Firmie Marbo Pur Międzychód - Bielsko, Balco Poland z Łowynia, Victaulic Company z Drezdenka, Neptun Międzychód za wsparcie X Biegu Integracyjnego w SOSzW Międzychód. Dzięki Państwa zaangażowaniu wydarzenie zyskało wyjątkowy charakter i stało się pięknym przykładem lokalnej współpracy oraz integracji. Z wyrazami wdzięczności społeczność SOSzW Międzychód.
- Podziękowanie: Czytaj więcej
Warsztaty kosmetyczne
- 23.06.2026
Dzisiaj w naszej szkole gościliśmy panią kosmetolog Ewę Szydłowską, która przeprowadziła dla uczennic ciekawe warsztaty dotyczące pielęgnacji skóry oraz podstaw makijażu. Spotkanie było doskonałą okazją do zdobycia praktycznej wiedzy i poznania cennych wskazówek. Na zakończenie uczestniczki otrzymały miłe upominki, za które serdecznie dziękujemy. Dziękujemy za inspirujące spotkanie i poświęcony nam czas!
- Warsztaty kosmetyczne: Czytaj więcej
Pierwszy dzień lata przywitany… na szlaku!
- 22.06.2026
„Łazęga” w wersji LATO okazała się strzałem w dziesiątkę. Pogoda jak zamówiona, trasa dobrze znana i lubiana, a humory — jak zwykle dopisały bez żadnych poprawek.
Było trochę słońca, trochę śmiechu, trochę rozmów i dokładnie tyle kroków, ile trzeba, żeby poczuć, że lato naprawdę się zaczęło.
Przed nami jeszcze jesienna edycja, ale zanim ruszymy dalej… chwila odpoczynku wakacyjnego zdecydowanie nam się należy.
- Pierwszy dzień lata przywitany… na szlaku!: Czytaj więcej
Wycieczka do sali zabaw
- 21.06.2026
Nasze Przedszkolaki i Szkolniaki wybrały się na pełną wrażeń wycieczkę do sali zabaw Zajawka w Gorzowie Wlkp. Było mnóstwo radości, śmiechu i świetnej zabawy! Dzieci z ogromnym entuzjazmem korzystały ze wszystkich atrakcji, rozwijając swoją sprawność, kreatywność oraz umiejętność wspólnej zabawy. To był dzień pełen niezapomnianych chwil, uśmiechów i dziecięcej energii, który na długo pozostanie w naszej pamięci!
- Wycieczka do sali zabaw: Czytaj więcej